הפועל תל-אביב התארחה הערב (ב') באצטדיון המושבה למשחק במסגרת המחזור השלישי בליגת העל מול מכבי פ"ת, שמנחילה לאדומים הפסד שני העונה לאחר צמד שערים של גידי קניוק (35', 83') ומצניחה אותה היישר למקום האחרון בליגה עם נקודה אחת בלבד.

מילים טובות: האוהדים האדומים באו במספרים נמוכים למושבה (כ-800 במספר), אבל לא הפסיקו לעודד ואף מחו כנגד רצון ההנהלה להעביר את משחק הדרבי לאצטדיון סמי עופר עם הנפת שלט "אווירה של דרבי בחיפה r.i.p".

מקום לדאגה: הפועל תל אביב. נראה שהשחקנים על כר הדשא לא מבינים את משמעות החולצה האדומה, היכן הניעור של המאמן שמכונה "הגרמני" ???

תשומת לב: שריקה מוטעת שהובילה לשער הראשון, התעלמות מעבירות על השחקנים ושלל ויכוחים מיותרים עם השחקנים. אומנם זהו לא תירוץ להפסד, אך לשופט הצעיר גל לייבוביץ יש עוד מה ללמוד בכדי להגיע לרמה של שופט ראוי לליגת העל.

סיכומו של עניין: חודש וחצי שהפועל תל אביב לא פוגעת בחלק ההתקפי, הובילו לכך שההנהלה הנחיתה ברגע האחרון את עמאשה ומנגה אשר שמרו על כושר בחודשים האחרונים. אך עם זאת לגוטמן זה לא הפריע לא לשלבם ולשחק הגנתי, דבר אשר המשיך את המשחק השבלוני בחלק ההתקפי.

הרכב הפועל ת"א: הרוש, ורטה, דגני, סימיץ', שיימן, אלטמן (מנגה 59'), ניקוליץ', ידין (בומבה 79'), שובשיץ' (רייכרט 67'), עזרא, שוינפלד.

in2(18)

צילום: ברק לאון, הפועל תל אביב.