שוב פעם, התוכניות המקצועיות במועדון הכדורגל הפועל תל אביב מתחלפות: המאמן גיא לוזון חתם עד סוף העונה בהפועל תל אביב, לאחר שהמנג'ר אלי גוטמן ביקש לחזור לעמדת המנהל המקצועי. לוזון, אשר אימן בעבר את הפועל בעונת 2007/8 והשיג רק ניצחון אחד (0:1 של פאביו ג'וניור בדרבי במחזור ה-9) בעשרה משחקים, חוזר מהדלת הראשית למועדון האדום וירווח כ-60 אלף שקלים נטו עד לסוף העונה. יש לציין, כי שכרו מגיע הקיצוץ חוזהו של גוטמן שהתעקש להביא את המאמן חזרה להפועל. לוזון יערוך היום את אימון הבכורה שלו באדום, וכבר יקבל את טבילת האש שלו בדרבי בראשון הקרוב (20:45, אצטדיון נתניה.

לאחר החתימה, אמר גיא לוזון: ״אני שמח ונרגש לחזור להפועל תל אביב ולכדורגל הישראלי בדלת הראשית. ברגע שאמיר כבירי ואלי גוטמן פנו אלי זה נגע בי מיידית. הערכה ופרגון מצד פרסונת כדורגל כמו אלי גוטמן הם החותמות לאמונה ביכולת שלי. אני מאמין שיחד עם הסגל הקיים והקהל הנהדר של הפועל נביא את הקבוצה למקום הראוי לה״.

הבעלים, אמיר כבירי: ״כבר בפגישה הראשונה שלנו, עוד בטרם חזר להפועל ת״א בשלהי העונה שעברה, שיתף אותי אלי גוטמן ברצונו למנות מאמן בכיר שיעבוד תחתיו. מינוי מאמן מוביל יאפשר לגוטמן ולי לגבש את האסטרטגיה הדרושה למועדון בשנים הקרובות כדי להחזירו למקומו הטבעי בצמרת הכדורגל הישראלי מבחינת הניהול והכדורגל. אני סמוך ובטוח שגיא לוזון הוא האיש הנכון להוביל את הקבוצה העונה, ואין לי ספק כי שיתוף הפעולה בינו, בין גוטמן וביני יסייע במציאת הדרכים הנכונות והאפקטיביות להצעדת המועדון גבוה ככל האפשר. למיקום הנוכחי של הקבוצה אין קשר למהלך והוא היה נעשה גם במידה שהקבוצה היתה בצמרת. אנו בתחילתה של העונה והמחשבה על צירוף מאמן ראשי נמצאת איתנו למן הרגע בו חזר גוטמן למועדון. עיקריה הם שניים: אמונה מלאה ביתרונות של הקונספט המקצועי וחשיבה ארוכת טווח. אני מבקש להביע הערכה גדולה לגוטמן על כך שהציע כי שכרו של לוזון יקוזז מהשכר שלו לנוכח האתגרים הכלכליים הנוכחיים עמם מתמודד המועדון ולאחל לגיא הצלחה. אני משוכנע כי עם התמיכה של האוהדים המסורים והנאמנים בהם התברכה הפועל ת״א, עוד יגיעו ימים טובים יותר עבור כולנו״.

אלי גוטמן: ״לאחר מספר חודשים של עבודה מאומצת, כחלק מהאחריות המקצועית הכוללת שלקחתי על עצמי בהפועל תל אביב, החלטנו למנות את גיא לוזון למאמן הקבוצה במטרה להצעיד את המועדון קדימה להשגת היעדים הגדולים שהצבנו בפנינו. גיא יהיה אחראי על העברת האימונים, ניהול המשחקים ובחירת ההרכב הפותח.
כמנהל המקצועי של הפועל ת״א, יתאפשר לי עתה במקביל לעבודה היומית, להתוות את המדיניות המקצועית לכל חלקי המועדון – ממחלקת הנוער ועד לקבוצה הבוגרת״.