שלושה חודשים מאז המשחק האחרון של הקבוצה, עם ההפסד המאכזב בשניות הסיום להפועל ירושלים במשחק מס' 5 בסדרת רבע הגמר, יוכלו אוהדי הפועל ת''א לשוב לצפות בקבוצתם האהובה שהחלה את אימוני טרום עונת 2016/17, אשר תקיים לא פחות משבעה אירועים במהלך חודש ספטמבר כשמעל הכל, המועדון ישיק את אירועי העשור להקמת עמותת הפועל אוסישקין תל-אביב, כאשר כבר במהלך החודש ימכרו פריטים מיוחדים לאוהדי הקבוצה עם סמל מיוחד לציון דרך זה וכבר הוקמה ועדה מיוחדת שתערוך אירועים נוספים במהלך העונה.

האירוע הראשון ייערך כבר בשישי הקרוב (13:00, אולם התיכונט, שושנה פרסיץ' 3 ת"א), כאשר הקבוצה תערוך אימון פתיחת עונה חגיגי לקהל עם הצגת השחקנים והצוות המקצועי. האדומים יציגו לראווה את שחקני הרכש החדשים בדמות דרל וויליאמס, אלאנדו טאקר, אדריאן בנקס, ריצ'ארד האוול, תומר גינת ואור לאומי וכמובן את המנהל המקצועי החדש, אפי בירנבוים, שחוזר לקדנציה שנייה בקבוצה.

לאחר מכן, הקבוצה תחחיל את משחקי טרום העונה: ב-8.9 תצא הקבוצה למחנה אימון קצר בצפון הארץ, שם תתמודד בטורניר אלון מול שלוש קבוצות נוספות מליגת העל: מכבי חיפה, הפועל גלבוע/גליל ועירוני נהריה. משחק חצי הגמר ייערך ביום חמישי ה-8.9 והמשחק השני יתקיים לאחר יומיים. משחקי האימון ימשיכו עם משחק ביתי נגד אלופת המדינה מכבי ראשון לציון (14.9), כאשר בשבוע שלאחר מכן תקיים הקבוצה שני משחקים – הראשון ביתי מול הפועל אילת (19.9) והשני בחוץ מול מכבי קרית גת (23.9). בשבוע הפגרה האחרון יתמודדו האדומים במסגרת רבע גמר גביע ווינר מול הפועל ירושלים (27.9), כשאם תודח הקבוצה ככל הנראה יתקיים משחק אימון מול גלבוע גליל. הליגה תיפתח שבוע לאחר מכן, ה-4 באוקטובר.

כמו כן, העמותה פרסמה הבוקר (א') בקשה לאוהדי הקבוצה להצטרף למתן הערבויות השנתי שמופקד בבקרה התקציבית, למען התקציב שגדל מהעונה הקודמת. בהודעה מטעם המועדון נמסר: "החוזק שלנו כמועדון הוא השילוב בין ההשקעה הפרטית לבין מעורבות העמותה והאחריות של כולנו ביחד לשמירה על תקציב מאוזן אותו אנו מצליחים להגדיל בהדרגתיות בכל עונה בעשור האחרון. תהליך העמדת הערבות האישית של כל אחת ואחד מכם הוא קל ופשוט וחשוב לזכור כי מעולם ועד היום לא מומשה אף אחת מהערבויות שהעמידו החברים לטובת הקבוצה".

לטופס מילוי ערבות לתקציב הקבוצה: tinyurl.com/arvut2017