הטור הראשון שלי ב-"אדום עולה" התפרסם במאי 2009. אני אפילו לא זוכר איך הגעתי למחשבה על לכתוב באתר אבל חזרתי ממשחק רווי באלימות משטרתית בקריית שמונה ולא יכולתי לשבת בשקט על מה שקרה שם. מאז ועד היום התפרסמו עשרות טורים שלי על הבמה הנדירה הזו, הבמה הכי גדולה שניתנה לי.

באדום עולה למדתי כל כך הרבה – על כתיבה, עריכה, תקשורת ועל החיים בכלל. הכרתי אנשים נפלאים ואוהדים אדירים ולמרות השמחה על המשרה החדשה מאוד קשה לי לעזוב את האתר. אז שוב, תודה ענקית לכל מי שהיה ועודנו חלק ב"אדום עולה" וכולי תקווה ואמונה שפעילות האתר תמשיך גם בלעדיי ואף תורחב. אני תמיד אשמח לעזור ולייעץ ככל הניתן.

האמת? לא ראיתי את זה מגיע. חשבתי שאוכל לשבת כאן עוד הרבה מאוד זמן – לבקר, להתלונן, לחגוג ובעיקר לפרוק כל מה שיושב לי בראש ובלב בכל הקשור להפועל.
חשוב לי להקדיש כמה מילים לאנשים שבזכותם אתם קוראים את המילים הנ"ל – אלירן, רגב, גיא, יותם, אושריאל, אביב וכל מי שהיה חלק מאדום עולה בתקופתי. קל לפעמים לזלזל בעבודה שהאנשים שמוזכרים כאן עושים – לבקר, לגחך ולתהות בקשר לחשיבותה אבל דווקא עכשיו, כשאני עוזב "לצד השני" חשוב לי להדגיש – חשוב שיהיה אתר שהוא במה לאוהדי הפועל ת"א.

חשוב שיהיה מקום שיסקר, יבקר וידע לשים את האצבע על הנקודות החשובות לאוהדי הקבוצה. חשוב שתהיה במה בלתי-תלויה שתשמיע את קול האוהדים. קול שבשיח הספורט הישראלי כמעט ולא נשמע. נכון – יש מקום לשיפור, תיקון ואולי חשיבה מחדש אבל חשוב ש"אדום עולה" ימשיך להתקיים ואני יותר מאשמח אם הטור הזה יגרום לאוהדים שאוהבים לכתוב/לצלם/לערוך וכו..להירתם ולהצטרף לצוות האתר.

ועכשיו לחלק השני, למה אני עוזב?

המציאות הכתה בי והציעה לי להפסיק לקשקש ולהתחיל לעשות, החלטתי לקחת את ההזדמנות ועם כל הכאב שבעזיבת "אדום עולה", אני מצטרף למחלקת הכדורגל של הפועל ת"א כמנהל קשרי אוהדים וקהילה. כאוהד הקבוצה מגיל 6 ומי שכבר לא מעט שנים מלווה אותה לכל משחק בית וחוץ לא יכולתי לסרב להצעה להיות אחד החוטים המקשרים בין המועדון לאוהדים.

כל מי שעמד לידי אי פעם במשחק כדורגל או כדורסל יודע שאחד הדברים שהכי מרגיזים אותי ביציע הוא הנאחס – אסור לצעוק "יש"/"נו" לפני שזה גול/סל בטוח ומוחלט, אסור לסמן 3 עם האצבעות לפני שהשלשה נכנסת ועוד שלל אמונות משונות. כך גם בחיי האישים ולכן למרות הקושי הגדול נמנעתי מלספר או לשמוח מקבלת התפקיד בהפועל עד אשר נחתם חוזה והתחילה העבודה .

הטור הנ"ל הוא הקלה גדולה עבורי ואני שמח לספר לכם שאני מתחיל לעבוד בהפועל ת"א כדורגל כמנהל קשרי אוהדים וקהילה. ומה זה אומר? החל מהיום אהיה אחראי על הקשר של הקבוצה עם הקהילה ואוהדים – לדוגמא ביקורים בבתי חולים ובתי ספר ועזרה לנזקקים .אבל לא רק זה – אחד הדברים שהכי הרשימו אותי בשיחות טרם קבלת התפקיד היה הרצון מצד בכירי המועדון לשפר את היחס והשירות לאוהדים.

כמי שמלווה את הקבוצה לכל משחקי הבית והחוץ כבר שנים, אני יודע כמה לא פשוט לפעמים להיות אוהד ספורט בישראל. כחלק מתפקידי, אני מבטיח לעזור ככל הניתן לאוהדים בכל הקשור להתנהלות מול המועדון וסביבתו. אני פתוח גם לשמוע על כל רעיון, הצעה ומחשבה לפעילות של מועדון למען האוהדים ויכול לספר שיש לנו כבר תכניות רבות.

בקרוב יפורסם מייל בו יוכל כל אוהד לפנות לעזרה ולהצעות ורעיונות ואני אעשה כמיטב יכולתי יחד עם צוות המועדון על מנת להיות שם בשבילכם בדיוק כמו שהקהל שם בשביל המועדון.

אני בא לתפקיד הזה מלא ברצון לחזק את הקשר בין המועדון לאוהדיו ונרגש משלל הרעיונות והתוכניות שעל הפרק, בתקופתי הקצרה התרשמתי מאוד מהכיוון אליו הולך המועדון וגם אם לעיתים זה נראה רחוק, אני מאמין שימים טובים לפנינו.
בהערכה, אהבה ותודה ענקית. יאללה הפועל!