בעוד שבמחלקת הכדורגל המצב נראה רע מיום ליום, במחלקת הכדורסל של הפועל ת"א לא מפסיקים לעבוד.
היום (חמישי) הודיעה הקבוצה על החתמתו של הגארד/פורוורד אלאנדו טאקר. בנוסף חתמו היום בקבוצה אור לאומי ועוזר המאמן החדש יוסי בונן.


אלאנדו טאקר (32, 1.98) שיחק בעונה שעברה במכבי קריית גת והעמיד ממוצעים של 18.5 נק' ו-5.7 ריבאונדים למשחק. טאקר קלע מספר דו ספרתי של נק' ב-19 מתוך 20 משחקיו בארץ.
חמישה מחזורים לסיום העונה נפצע טאקר וסיים את העונה אולם בבדיקה שנערכה לו לאחרונה נתגלה שהפציעה אינה חמורה והוא צפוי להתחיל את העונה בכושר מלא.
טאקר נבחר בסיבוב הראשון בדראפט 2007 על ידי פניקס ושיחק 51 משחקים ב-NBA.

in2(15)

מאמן הקבוצה שרון אברהמי התייחס להחתמתו של טאקר ואמר: אני בטוח שההחתמה של אלאנדו טאקר תשדרג אותנו משמעותית. מדובר בשחקן שהיה במקומות גדולים בעבר, והוא יביא איתו הרבה ניסיון וחיבור עם הקהל".

מספר שעות לאחר החתמו של טאקר הודיע המועדון על החתמה נוספת - קפטן הנבחרת העתודה אור לאומי.
לאומי (19, 1.94) חתם לשלוש שנים בהפועל ומסמן את הפיכתה של הפועל למועדון הדוגל במתן הזדמנויות לצעירים מוכשרים דוגמת תמיר בלאט, צוף בן משה, תומר גינת ומעתה גם לאומי.
לאומי ישחק הקיץ עם הנבחרת העתודה באליפות אירופה עד גיל 20 שתערך בהלסינקי. הוא שיחק בעונה האחרונה באליצור אשקלון ועירוני ר"ג מהלאומית.

שרון אברהמי אמר לאחר החתמתו: "ההחתמה של אור לאומי מבורכת, ואנחנו ממשיכים במגמה להחתים את הצעירים הישראלים הטובים ביותר. לאומי שחקן מוכשר ואנחנו בונים עליו לשנים הבאות".

in4(1)

גם בצוות המקצועית יש שינויים וכפי שפורסם לראשונה באדוםעולה יוסי בונן חתם בקבוצה כעוזרו של שרון אברהמי ויחליף את עופר רון. בונן אימן בעונה האחרונה את עירוני קריית-אתא מהליגה הלאומית והגיע איתה לגמר הפלייאוף.
בונן שימש כעוזר המאמן בהפועל גם בקדנציה הקודמת של שרון אברהמי.
אברהמי עצמו התייחס להצטרפותו של בונן לצוות המקצועי: "אני שמח שאנחנו חוזרים לשתף פעולה. יש בינינו כימיה טובה, והוא מגיע אחרי שעשה עונה גדולה בקרית אתא. יוסי עוזר מאמן בכיר שמכיר את המערכת ואת הפועל, והוא ישתלב בצורה נהדרת".

in3(9)

מכירת המנויים לעונה הקרובה נמשכת כשיותר מ-500 אדומים כבר חידשו את המנוי לעונה הקרובה.
המקומות השמורים למנויי העונה האחרונה ישמרו עד ה-29.6. מנויים ניתן לרכוש באתר "לאן" ובטלפו 8780*

in5(3)

צילום: מנהלת הליגה ואיגוד הכדורסל.