"הזמן עובר מהר, חבר, הוא טס ולא חוזר,
אם יש לך קלפים ביד – כדאי שתהמר.
למקומות, היכון, כולם להתחיל לרוץ!
אנחנו עכברים ובחוץ זה המרוץ.
אני מודה, המשחק הזה יכול להיות קשה,
אין לו קצה, אפ'חד לא יודע מה יצא.
לאן תפנה? מה כדאי שתעשה?
לעולם אנ'לא אדע אם אני לא אנסה"

הלילה שבין חמישי לשישי 01:55.
לפני 30 דק' הגעתי הביתה מירושלים. אני גמור מעייפות אבל לא מסוגל לישון, אפילו לא ניסיתי. ברור לי שלא אצליח להירדם. אני חייב לעבד את המחשבות שלי ולהוציא אותן לדף.
אתחיל בהתייחסות קצרה למשחק מס' 3 בסדרה – הוא נגמר. באמת, זה הדבר היחידי שחשוב להגיד בקשר אליו. באנו, הפסדנו. הלאה. NEXT. ירושלים מובילה 1-2 בסדרה ועכשיו תורנו לארח אותם.

in1(14)

מרגע שנגמר המשחק לא מעניין אותי איך שיחקנו (רע), איך ירושלים שיחקו (טוב) ואיך היו השופטים (לשם שינוי בסדר). אני רק רוצה לדעת שרביב לימונד יהיה כשיר למשחק ביום א' ושהפועל תגיע אליו בדיוק כמו שקהל יגיע - בטירוף.
אם הייתי יכול להעביר מסר אחד לשחקני הקבוצה בחדר ההלבשה בסיום המשחק הוא היה – "יש לכם משחק ביום א' ב-21:05. כל השאר לא מעניין".
אין צורך בהרמת ראש מנטלית כי אחרי משחק כזה אין סיבה שיפול יותר מדי. אנחנו בסדרה ובדיוק כמו שבאנו ביום א' האחרון אחרי ההפסד המתסכל בחמישי, ככה אנחנו צריכים לבוא גם ביום א' הקרוב - חזקים, מלאי מוטיבציה, מרוכזים ומוכנים טקטית. זה הסיכוי היחידי שלנו לקחת את הסדרה הזאת למשחק חמישי ולא ללכת לים ביום שני על הבוקר. זה הזמן לתפוס את הרגע.

"הרגע שקובע אם אקום או אפול,
שבריר השנייה שבו אני חייב לפעול,
להכות כמו בשח, לעשות ת׳מהלך,
ההבדל בין לנצח או להיות מנוצח"
זה לא הזמן שלנו כקהל לנתח את המשחק, את הסדרה, את היכולת של השחקנים, את קבלת ההחלטות של המאמן ואת ההחלטה להביא את נייט רובינסון – בשביל זה יש לנו את כל הפגרה, והפגרה בכדורסל היא ארוכה. זה הזמן שלנו להתעסק בלהביא את כל מי שאפשר למשחק ביום א', לדאוג שיהיה עידוד מאסיבי ומתמשך בכל היציעים ולדחוף את הקבוצה מהתחלה ועד הסוף. אם זה יעבוד, נעשה את אותו הדבר בירושלים ביום רביעי אם לא, נלך לנוח בבית ונוכל לנתח ולדון בכל מה שעברנו העונה. וכולנו יודעים שעברנו הרבה.
 

תפוס ת'רגע,
תפוס אותו חזק, אל תעזוב.
תפוס ת'רגע,
תפוס ואל תיתן לו לחלוף.
זה הרגע!
אולי זו הזדמנות שלא תחזור?
כשאתה מתחיל לרוץ - אל תעצור!

(תפוס ת'רגע, שבק ס')

אני לא יכול לסיים את הטור בלי התייחסות לשבוע האחרון בכדורגל הישראלי, אני מבטיח לעשות זאת בקצרה: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

שבת שקטה ואדומה לכולם.

in2(10)

צילום: צור שדה ויותם ברא"ס, אדוםעולה