על אף המאמצים הרבים, מאמן קבוצת הנוער אופיר חיים לא ימשיך בהפועל תל אביב. המאמן, אשר אהוב על שחקני הנוער והמערכת האדומה והוביל את המועדון לזכייה בגביע המדינה וביסוס בצמרת הליגה, על אף עונה ניהולית-פיננסית קשה, נפגש אמש (ב') עם יו"ר המועדון, בארי בן זאב, והצדדים לא הצליחו להגיע להסכמה, מכיוון שחיים דרש שיפור ההצעה הכספית בעוד כ-3,000 שקלים. בפועל הסתבר, שלמאמן הייתה הצעה לאימון קבוצת הבוגרים של הפועל ראשל"צ, אשר נרכשה השבוע ע"י המנג'ר לשעבר אייל ברקוביץ, שהביאו בתחילת העונה לשדים האדומים.

מהפועל תל אביב נמסר: "יושב ראש המועדון, בארי בן זאב נפגש עם מאמן קבוצת הנוער, אופיר חיים, והגיש לו הצעה להארכת חוזהו הכוללת שדרוג משמעותי בתנאים, הצעה המשקפת את ההערכה הגדולה שרוכש המועדון למאמן, שהוביל בהצלחה את את קבוצת הנוער לעונה מצוינת בליגה וזכייה בגביע המדינה. לצערנו הצעה זו נדחה על יד המאמן ועל כן אנו רוצים להודות לאופיר על העונה המוצלחת, על המקצועיות שהפגין וההשקעה הרבה שלו בקבוצת הנוער ומאחלים לו בהצלחה בקבוצתו הבאה".

בפן המקצועי, אופיר חיים בהופעתו האחרונה בקבוצת הנוער סיימו הערב את העונה בהפסד 2:3 בחוץ למכבי נתניה ולא הצליחו להבטיח את המקום השלישי בליגת העל לנוער. נתניה שלטו לאורך כל המחצית הראשונה, כאשר פנדל שנשרק לטובם למרות הצגה של חלוץ נתניה בדקה ה-43 נעצר ע"י השוער דודי אלון. במחצית השנייה הלחץ הנתנייתי הצליח והמקומיים עלו ליתרון בדקה ה-55. האורחים באדום המשיכו להיראות לא טוב, ובדקה ה-62 ספגו שער מבעיטה חופשית מ-16 מטר, 0-2 לנתניה. דקה מאוחר יותר והפועל נכנסה לעניינים. בעיטה חופשית של גיא חדידה מ-17 מטר פגשה את הרשת, ובדקה ה-74 איברהים ספורי בפריצה מצוינת מימין קבע שיווין, 2:2. דווקא בדקות הלחץ שהפועל מחפשת שער שיבטיח לה את המקום השלישי, בדקה ה-82 דודי אלון איגרף שחקן נתנייתי, קיבל אדום והעביר המשחת השוער לספורי, אך זה לא מנע מנתניה לחזור ליתרון ולנצח את המשחק, 2:3 מאכזב בסיום.