קבוצת הנוער של הפועל תל-אביב הפסידה הערב (ג') 0:4 למכבי תל-אביב, במסגרת המחזור הרביעי בליגה. האדומים הצעירים חוו לראשונה את כר הדשא של בלומפילד לעיני כ-5,000 צופים, אך ייתכן שנבהלו מהמעמד והציגו יכולת חלשה מאד בדרך להפסד כואב. גם נערים א' אכזבו עם הפסד 3:0.

אם נודה באמת, גם אם היא כואבת - מכבי ת"א פשוט קבוצה יותר טובה. הן על הנייר והן על הדשא. אם נוסיף את העובדה שרמזי ספורי, שגיב יחזקאל ואבו אל היג'א לא נכללו בסגל (כחלק מהחלטה מקצועית של ברקוביץ'), נקבל פערי רמות בלתי ניתנים לגישור.
הצהובים הראו עליונות מהפתיחה וכבר בדקה ה-12 רשמו מצב ראשון, כאשר רז יצחק נגח מקרוב החוצה. חמש דקות לאחר מכן עומר חנין בין הקורות הציל את הפועל מספיגה אחר שהדף נהדר בעיטה של פרץ. המגמה נמשכה ובדקה ה-26 האורחים עלו על לוח היתרון: צירופי מסירות מהירים הסתיימו בבעיטה מדוייקת של פרץ מתוך הרחבה, 1:0.

גם פתיחת המחצית השנייה לא בישרה טובות עבור שחקניו של אופיר חיים, ובדקה ה-51 הם מצאו עצמם בפיגור של שני שערים: איבוד כדור קריטי בהגנה נוצל במלואו על-ידי יונתן כהן, שהשלים צמד מבישול של גלזר - 2:0. עד לסיום מכבי הגדילה את היתרון: סתיו בן אהרון קבע 3:0 בדקה ה-72 ו-5 דקות לאחר מכן ארמלי נעץ את מסמר האחרון, 4:0 בסיום. ה

הרכב הפותח: הפועל ת"א: עומר חנין, לידור לזר, מור פחימה, דסליי טגניה, איציק שולמייסטר, אבואר מורד, רז נחמיאס, יאיר שפונגין, אור חסידים, גיא חדידה ומיכאל חמו.